| 01Ponedeljek | |
| 02Torek | |
| 03Sreda | |
| 04Četrtek | 10.30–11.15 Primož Suhodolčan Živalske novice Gledališče Park Murska Sobota |
20.00, veliki oder medijski performans Digitalni darvinizem ali Mapiranje kriptovalut na gledališkem odru Akademija umetnosti Univerze v Novi Gorici Vstop prost | 05Petek | 09.15–10.00 Primož Suhodolčan Živalske novice Gledališče Park Murska Sobota 11.00–11.45 Primož Suhodolčan Živalske novice Gledališče Park Murska Sobota |
10.30, veliki oder Damijan Perne, Žiga Sedmak Ljubljanski zmaj, za prijatelje Franci Gostuje Šentjakobsko gledališče Ljubljana Za abonma Veliki polžek in Izven spletni nakup vstopnic | 06Sobota | |
17.00, veliki oder Ken Ludwig Ti nori tenorji Gostuje Šentjakobsko gledališče Ljubljana Za abonma Nedeljska gledališka srečanja in Izven spletni nakup vstopnic | 07Nedelja | |
| 08Ponedeljek | |
| 09Torek | |
11.00–12.20, veliki oder Ljudmila Razumovska Draga Jelena Sergejevna Za Šolo 20.00–21.20, veliki oder Ljudmila Razumovska Draga Jelena Sergejevna Za abonma Konto in Izven. Izbirna predstava za abonente spletni nakup vstopnic | 10Sreda | |
| 11Četrtek | 19.30–20.50 Ljudmila Razumovska Draga Jelena Sergejevna Dom kulture Kamnikodpovedano |
| 12Petek | |
10.30, veliki oder Jaka Ivanc Mali medo Gostuje Gledališče Koper Za abonma Mali polžek in Izven spletni nakup vstopnic 16.00, veliki oder Jaka Ivanc Mali medo Gostuje Gledališče Koper Za abonma Mali polžek in Izven spletni nakup vstopnic | 13Sobota | 20.00–21.30 Matei Vişniec Stari klovni Kulturni dom Svoboda Deskle |
| 14Nedelja | |
| 15Ponedeljek | |
| 16Torek | |
| 17Sreda | 11.00–11.45 Primož Suhodolčan Živalske novice Dom II. slovenskega tabora Žalecodpovedano |
| 18Četrtek | |
20.00–22.40, veliki oder Beraška opera Za abonma Konto in Izven. Izbirna predstava za abonente spletni nakup vstopnic | 19Petek | |
10.30, bralna soba Gledališka igralnica Vodi igralka Medea Novak Za abonma Gledališke igralnice in Izven spletni nakup vstopnic 10.30, mali oder Miki Muster Na luno z Zvitorepcem, Trdonjo in Lakotnikom Gostuje Kreativni laboratorij GT22 Za abonma Lutkovni polžek in Izven spletni nakup vstopnic | 20Sobota | |
17.00–19.40, veliki oder Beraška opera Za abonma Nedelja popoldan, Konto in Izven spletni nakup vstopnic | 21Nedelja | |
| 22Ponedeljek | |
| 23Torek | 19.00–21.40 Beraška opera Gledališče Park Murska Sobota 19.30–21.10 Robert Harling Jeklene magnolije Prešernovo gledališče Kranjodpovedano |
20.00, mali oder Zborovanje ptic Gostujeta Gledališče Glej in AGRFT Za abonma Mali oder, Konto in Izven. Izbirna predstava za abonente spletni nakup vstopnicodpovedano | 24Sreda | 19.00–21.40 Beraška opera Gledališče Park Murska Sobotaodpovedano 19.30–21.10 Robert Harling Jeklene magnolije Prešernovo gledališče Kranjodpovedano |
| 25Četrtek | 19.30–21.10 Robert Harling Jeklene magnolije Prešernovo gledališče Kranj |
| 26Petek | 19.30–21.00 Matei Vişniec Stari klovni Loški oder Škofja Loka 19.30–21.10 Robert Harling Jeklene magnolije Prešernovo gledališče Kranjodpovedano |
10.30, veliki oder Peter Kus Zvočna kuhna Gostujeta Zavod federacija Ljubljana in Hiša otrok in umetnosti Za abonma Veliki polžek in Izven spletni nakup vstopnic 20.00, veliki oder Rotarijski dobrodelni koncert z Markom Hatlakom in skupino Funtango, posebni gost Vladimir Čadež Rotary klub Solkan Siliganum Za Izven. Zbrana sredstva bodo namenjena Dnevnemu centru Žarek spletni nakup vstopnic | 27Sobota | 10.30–11.25 Tamara Matevc Grozni Gašper Gledališče Koper 19.30–21.00 Matei Vişniec Stari klovni Loški oder Škofja Loka 19.30–21.10 Robert Harling Jeklene magnolije Prešernovo gledališče Kranjodpovedano |
| 28Nedelja | |
| 29Ponedeljek | 19.30–21.45 Iztok Mlakar Pašjon Kulturni center Laškoodpovedano |
10.00–11.20, veliki oder Astrid Lindgren Ronja, razbojniška hči Za Šolo | 30Torek | 19.30–21.00 The Tiger Lillies, Julian Crouch, Phelim McDermot Peter Kušter Mestno gledališče ljubljansko |
| 31Sreda | 01.30–03.00 The Tiger Lillies, Julian Crouch, Phelim McDermot Peter Kušter Mestno gledališče ljubljansko |