| 01Friday | 19.30–21.10 Eva Mahkovic, Tereza Gregorič Thirty-somethings Kulturni dom Medvode |
10.30, big stage Po motivih Disneyeve risanke Luca Dva svetova – čarobno prijateljstvo Gostuje Plesna šola Pro dance Company online ticket purchase 18.00, big stage Po motivih Disneyeve risanke Luca Dva svetova – čarobno prijateljstvo Gostuje Plesna šola Pro dance Company online ticket purchase | 02Saturday | 17.00–18.20 Lyman Frank Baum The Wonderful Wizard of Oz Slovensko stalno gledališče Trst |
15.00, big stage Po motivih Disneyeve risanke Luca Dva svetova – čarobno prijateljstvo Gostuje Plesna šola Pro dance Company online ticket purchase 18.00, big stage Po motivih Disneyeve risanke Luca Dva svetova – čarobno prijateljstvo Gostuje Plesna šola Pro dance Company online ticket purchase | 03Sunday | |
11.00, big stage Bernard Shaw Pygmalion Gostuje The American Drama Group Europe 13.30, big stage Bernard Shaw Pygmalion Gostuje The American Drama Group Europe | 04Monday | |
| 05Tuesday | 19.30–20.50 David Mamet Oleanna Studio Nova Gorica Rudniška dvorana Idrija |
18.00, Gimnazija Nova Gorica Jaka Smerkolj Simoneti Little Stars | 06Wednesday | |
18.00, Gimnazija Nova Gorica Jaka Smerkolj Simoneti Little Stars 20.00–21.20, sedišča na velikem odru David Mamet Oleanna Studio Nova Gorica online ticket purchase | 07Thursday | |
20.00–21.30, big stage Jure Karas Realists online ticket purchase | 08Friday | |
10.30, bralna soba Gledališka igralnica Vodi igralka Medea Novak | 09Saturday | |
| 10Sunday | 19.30–20.35 Michal Rynia, Nastja Bremec Rynia The Distance Cankarjev dom Ljubljana |
18.00, Gimnazija Nova Gorica Jaka Smerkolj Simoneti Little Stars | 11Monday | |
| 12Tuesday | |
11.00, Gimnazija Nova Gorica Nassim Soleimanpour Beli zajec, rdeči zajec V sodelovanju z Aurora Nova, Berlin (Nemčija) in Teatrom na konfini 18.00, Knjižnica Damir Feigel, Gorica, Italija Nassim Soleimanpour Beli zajec, rdeči zajec V sodelovanju z Aurora Nova, Berlin (Nemčija) in Teatrom na konfini 19.00, Kavarna in knjigarna Maks, Nova Gorica Nassim Soleimanpour Beli zajec, rdeči zajec V sodelovanju z Aurora Nova, Berlin (Nemčija) in Teatrom na konfini 20.00–21.10, small stage Henrik Ibsen When We Dead Awaken online ticket purchase | 13Wednesday | |
20.00–21.10, small stage Henrik Ibsen When We Dead Awaken online ticket purchase | 14Thursday | |
20.00–21.10, small stage Henrik Ibsen When We Dead Awaken online ticket purchase | 15Friday | |
10.30, big stage Leopold Suhodolčan Krojaček Hlaček Gostuje Mini teater online ticket purchase 16.00, big stage Leopold Suhodolčan Krojaček Hlaček Gostuje Mini teater online ticket purchase | 16Saturday | 10.00–11.20 Lyman Frank Baum The Wonderful Wizard of Oz Slovensko ljudsko gledališče Celjecanceled 17.00–18.20 Lyman Frank Baum The Wonderful Wizard of Oz Slovensko ljudsko gledališče Celjecanceled |
| 17Sunday | |
12.00–13.30, big stage Mark Haddon, Simon Stephens The Curious Incident of the Dog in the Nighttime | 18Monday | |
11.00–12.30, big stage Mark Haddon, Simon Stephens The Curious Incident of the Dog in the Nighttime | 19Tuesday | |
10.00–11.30, big stage Mark Haddon, Simon Stephens The Curious Incident of the Dog in the Nighttime | 20Wednesday | |
10.00–11.30, big stage Mark Haddon, Simon Stephens The Curious Incident of the Dog in the Nighttime 20.00–21.10, small stage Henrik Ibsen When We Dead Awaken online ticket purchase | 21Thursday | 19.30–20.45 Hermann Hesse August Studio Nova Gorica v sodelovanju s Teatrom na konfini Kavč festival, Klub Tiffany, Ljubljana |
20.00–21.10, small stage Henrik Ibsen When We Dead Awaken online ticket purchase | 22Friday | |
20.00–21.45, big stage Iztok Mlakar Tutošomato online ticket purchase | 23Saturday | |
19.30, small stage Bojana Šaljić Podešva, Saška Rakef Ko sem še Gostuje Slovensko komorno glasbeno gledališče v sodelovanju z GO! 2025 v okviru Opere na meji | 24Sunday | 18.00–19.00 Pénélope Bagieu, Larisa Javernik Brazen Cankarjev dom Ljubljana |
| 25Monday | |
10.00–11.20, big stage Lyman Frank Baum The Wonderful Wizard of Oz | 26Tuesday | |
10.00–11.20, big stage Lyman Frank Baum The Wonderful Wizard of Oz | 27Wednesday | |
20.00–21.50, big stage Dominik Smole Antigone online ticket purchase | 28Thursday | |
| 29Friday | |
10.30, bralna soba Gledališka igralnica Vodi igralka Medea Novak 10.30, big stage Lea Ita Menard Trobla in ključ Gostuje Lea Ita Menard online ticket purchase 14.00, big stage Lea Ita Menard Trobla in ključ Gostuje Lea Ita Menard online ticket purchase 16.00, big stage Lea Ita Menard Trobla in ključ Gostuje Lea Ita Menard online ticket purchase | 30Saturday | 19.00–20.50 Dominik Smole Antigone 54. Teden slovenske drame, Kranj |
| 31Sunday | |