Slovensko narodno gledališče Nova Gorica
13December
Friday at 20.00

Grigoriy Gorin

Baron Munchausen

SNG Nova Gorica

17December
Tuesday at 20.00

Jure Karas

Realists

SNG Nova Gorica

20December
Friday at 18.00

Lyman Frank Baum

The Wonderful Wizard of Oz

SNG Nova Gorica

20December
Friday at 20.00

Jason Robert Brown

The Last Five Years

SNG Nova Gorica

23December
Monday at 18.00

Ana Duša, Tjaša Črnigoj

Snoring Beauty

SNG Nova Gorica

28December
Saturday at 20.00

Charles Dickens, Neil Bartlett

A Christmas Carol

SNG Nova Gorica

31December
Tuesday at 20.30

The Tiger Lillies, Julian Crouch, Phelim McDermot

Shockheaded Peter

SNG Nova Gorica

Video archive

  • Tutošomato

  • Tales from the Vienna Woods

  • DE-SET

  • Snoring Beauty

  • Ronia, the Robber’s Daughter

  • Animal News

  • The Wonderful Wizard of Oz

  • Antonton

  • Baron Munchausen

  • Macbeth

  • For the Welfare of the Nation

  • The Trojan Women

  • Realists

  • The Seagull

  • Squabbles

  • The Beggar's Opera

  • Steel Magnolias

  • Shockheaded Peter

Calendar

at homenazajJanuary 2016naprejguesting
 01Friday 
 02Saturday 
 03Sunday 
 04Monday 
 05Tuesday

19.30–21.15
Jean Baptiste Poquelin Molière
Tartuffe
Delavski dom Hrastnik

11.00–12.45, big stage
Nebojša Pop-Tasić
Madame Bovary

20.00–21.35, small stage
Rainer Werner Fassbinder
The Bitter Tears of Petra von Kant
online ticket purchase

06Wednesday 

20.00–22.25, big stage
Ivan Cankar
The Beautiful Vida
online ticket purchase

07Thursday

19.30–21.45
Iztok Mlakar
Passion Play
Gledališče Toneta Čufarja Jesenice

20.00–22.25, big stage
Ivan Cankar
The Beautiful Vida
online ticket purchase

08Friday

19.30–21.05
Rainer Werner Fassbinder
The Bitter Tears of Petra von Kant
Mestno gledališče Ptuj

20.00–22.25, big stage
Ivan Cankar
The Beautiful Vida
online ticket purchase

09Saturday

19.30–21.45
Iztok Mlakar
Passion Play
Kulturni dom Mozirje

19.30–21.05
Rainer Werner Fassbinder
The Bitter Tears of Petra von Kant
Mestno gledališče Ptuj

 10Sunday 
 11Monday

19.30–21.15
Jean Baptiste Poquelin Molière
Tartuffe
Dom kulture Velenje

 12Tuesday

12.15–14.00
Jean Baptiste Poquelin Molière
Tartuffe
Dom kulture Velenje

19.30–21.55
Ivan Cankar
The Beautiful Vida
Prešernovo gledališče Kranj

20.00–21.35, small stage
Rainer Werner Fassbinder
The Bitter Tears of Petra von Kant

13Wednesday

19.30–21.55
Ivan Cankar
The Beautiful Vida
Prešernovo gledališče Kranj

20.00–21.35, small stage
Rainer Werner Fassbinder
The Bitter Tears of Petra von Kant

14Thursday

19.30–21.55
Ivan Cankar
The Beautiful Vida
Prešernovo gledališče Kranj

20.00–21.35, small stage
Rainer Werner Fassbinder
The Bitter Tears of Petra von Kant
online ticket purchase

15Friday

19.30–21.55
Ivan Cankar
The Beautiful Vida
Prešernovo gledališče Kranj

10.30, big stage
Ira Ratej
Gledališče od a do ž
Gostuje Drama SNG Maribor
online ticket purchase

16Saturday

19.30–21.55
Ivan Cankar
The Beautiful Vida
Prešernovo gledališče Kranj

19.30–21.45
Iztok Mlakar
Passion Play
Avditorij Portorož

17.00, big stage
Tit Makcij Plavt
Aulularia
Gostuje Dramska skupina F. B. Sedej, Števerjan
online ticket purchase

17Sunday 

11.00–12.05, small stage
Gregor Brazel
The Bloody Mountain

18Monday

18.00–20.25
Ivan Cankar
The Beautiful Vida
Prešernovo gledališče Kranj

20.30–22.45
Iztok Mlakar
Passion Play
Kulturni dom Gorica, Italija

11.00–12.45, big stage
Jean Baptiste Poquelin Molière
Tartuffe

20.00–21.05, small stage
Gregor Brazel
The Bloody Mountain
online ticket purchase

19Tuesday 

11.00–12.05, small stage
Gregor Brazel
The Bloody Mountain

20.00–21.35, small stage
Rainer Werner Fassbinder
The Bitter Tears of Petra von Kant
online ticket purchase

20Wednesday 
 21Thursday

19.30–21.15
Jean Baptiste Poquelin Molière
Tartuffe
Rudniška dvorana Idrija

19.30–21.55
Ivan Cankar
The Beautiful Vida
Prešernovo gledališče Kranj

20.00–21.35, small stage
Rainer Werner Fassbinder
The Bitter Tears of Petra von Kant
online ticket purchase

22Friday

19.30–21.55
Ivan Cankar
The Beautiful Vida
Prešernovo gledališče Kranj

20.00–22.15
Iztok Mlakar
Passion Play
Kulturni dom Bovec

10.30, bralna soba
Gledališka igralnica
Vodi igralka Medea Novak
online ticket purchase

20.00, big stage
TINKARA KOVAČ z BIG BAND NOVA
Življenje je kabaret
Rotarijski klub Solkan in SNG Nova Gorica
online ticket purchase

23Saturday

19.30–21.55
Ivan Cankar
The Beautiful Vida
Prešernovo gledališče Kranj

19.30–21.45
Iztok Mlakar
Passion Play
Slovensko ljudsko gledališče Celje

 24Sunday 
 25Monday

19.30–21.15
Jean Baptiste Poquelin Molière
Tartuffe
Dom II. Slovenskega tabora Žalec

 26Tuesday

19.30–21.15
Jean Baptiste Poquelin Molière
Tartuffe
Dom II. Slovenskega tabora Žalec

11.00–12.10, small stage
Andrej E. Skubic
Hurrah, Nosferatu!

20.00–21.10, small stage
Andrej E. Skubic
Hurrah, Nosferatu!
online ticket purchase

27Wednesday 

18.00, big stage
Mineštralala
Gostuje Gledališče KU-KUC
online ticket purchase

20.00–21.10, small stage
Andrej E. Skubic
Hurrah, Nosferatu!
online ticket purchase

28Thursday 

20.00
Švejk
Gostujeta MGL in Gledališče Koper
online ticket purchase

29Friday

19.00–20.10
Andrej E. Skubic
Hurrah, Nosferatu!
Slovensko mladinsko gledališče Ljubljana

11.00, big stage
Svetlana Makarovič
Pekarna Mišmaš
Gostuje SLG Celje
online ticket purchase

15.00, big stage
Svetlana Makarovič
Pekarna Mišmaš
Gostuje SLG Celje
online ticket purchase

20.30–22.45, big stage
Iztok Mlakar
Passion Play
online ticket purchasecanceled

30Saturday

19.30–21.30
Neda R. Bric
Nora Gregor – The Hidden Continent of Memory / skriti kontinent spomina / il continente nascosto della memoria / ein verborgener Kontinent der Erinnerung
Slovensko ljudsko gledališče Celje

20.00, small stage
Bara Kolenc, Teja Reba, Loup Abramovici
Metamorfoze 2°: Izgubljeni (k)raj and Ljubezen je odgovor, kaj je vprašanje?
Gostujeta Zavod Exodos Ljubljana in KUD Samosvoj. Soorganizator KUD KREA.
online ticket purchase

31Sunday 
at homenazajJanuary 2016naprejguesting