Slovensko narodno gledališče Nova Gorica
30September
Wednesday

Podaljšan vpis abonmajev

SNG Nova Gorica

02October
Friday at 20.00

Authorial project

Europe, Sweet Mother

SNG Nova Gorica

03October
Saturday at 20.00

After Hermann Hesse

Avgust

SNG Nova Gorica

06October
Tuesday at 20.00

Laura Eason

Sex with strangers

SNG Nova Gorica

08October
Thursday at 20.00

Jure Karas

Realists

SNG Nova Gorica

13October
Tuesday at 20.00

Jean-Baptiste Poquelin Molière

Šola za žene

SNG Nova Gorica

22October
Thursday at 20.00

Federico García Lorca

The House of Bernarda Alba

SNG Nova Gorica

29October
Thursday at 20.00

Iztok Mlakar

Tutošomato

SNG Nova Gorica

Video archive

  • Galileo

  • Snoring Beauty

  • Ronia, the Robber’s Daughter

  • The Wonderful Wizard of Oz

  • Antonton

  • Yakish and Poopche

  • Six Characters in Search of an Author

  • A Christmas Carol

  • Tutošomato

  • Baron Munchausen

  • The Trojan Women

  • Realists

  • Squabbles

  • Shockheaded Peter

  • The Last Five Years

  • Ōs

  • The Curious Incident of the Dog in the Nighttime

  • The Human Voice

Calendar

at homenazajFebruary 2020naprejguesting
 01Saturday 
 02Sunday 
 03Monday 
 04Tuesday 
 05Wednesday 

20.00–21.50, big stage
Luigi Pirandello
Six Characters in Search of an Author

06Thursday

20.00–21.40
Ōs
Teatr Osobnjak Sankt Peterburg

20.00–21.50, big stage
Luigi Pirandello
Six Characters in Search of an Author
online ticket purchase

po predstavi, zgornji foyer
Pogovor z ustvarjalci o predstavi Šest oseb išče avtorja

07Friday

20.00–21.40
Ōs
Teatr Osobnjak Sankt Peterburg

11.00–11.30, small stage
Grigor Vitez
Antonton

12.00, Bevkov trg, Nova Gorica
Recital Prešernove poezije
V sodelovanju z Združenjem dramskih umetnikov Slovenije

18.00–18.50, small stage
Jean Cocteau
The Human Voicecanceled

08Saturday

20.00–21.40
Ōs
Teatr Osobnjak Sankt Peterburg

17.00, big stage
Popolni tujci
Gostuje Drama SNG Maribor
online ticket purchase

09Sunday

20.00–21.45
Iztok Mlakar
Tutošomato
Gledališče Kopercanceled

10.00–10.45, big stage
Ana Duša, Tjaša Črnigoj
Snoring Beautycanceled

10.00–10.30, big stage
Grigor Vitez
Antonton

10Monday

19.30–21.00
The Curious Incident of the Dog in the Nighttime
Linhartova dvorana Radovljicacanceled

10.00–11.20, small stage
Lyman Frank Baum
The Wonderful Wizard of Ozcanceled

11Tuesday 

10.00–11.20, big stage
Astrid Lindgren
Ronia, the Robber’s Daughter

12Wednesday

10.00
Igralci primorskih gledališč berejo pravljice
Bere Dušanka Ristić
Krajevna knjižnica Kanalcanceled

18.00–19.45
Iztok Mlakar
Tutošomato
Gledališče Kopercanceled

10.00–11.20, big stage
Astrid Lindgren
Ronia, the Robber’s Daughter

13Thursday

19.30–21.00
Jure Karas
Realists
KC Delavski dom Zagorje ob Savi

20.00–22.40, big stage
The Beggar's Opera
online ticket purchase

14Friday 

10.30, bralna soba
Gledališka igralnica
Vodi igralka Medea Novak

17.00, big stage
Plesno-glasbena predstava
Kvantatečni Martin
Folklorno društvo Gartrož

20.00, big stage
Plesno-glasbena predstava
Kvantatečni Martin
Folklorno društvo Gartrož

15Saturday

20.00–21.30
Jure Karas
Realists
SiTi Teater Ljubljana

 16Sunday

18.00–19.45
Iztok Mlakar
Tutošomato
Gledališče Koper

20.00–21.45, big stage
Iztok Mlakar
Tutošomato
online ticket purchase

17Monday 

18.00, small stage
Nadège Prugnard
Who am I
Mednarodna mladinska koprodukcija
Premiere of International Youth Co-production

18Tuesday

19.30–21.15
Iztok Mlakar
Tutošomato
Kulturni dom Šmarje pri Jelšah

 19Wednesday

20.00
Avtorski projekt
Who am I
Mednarodna mladinska koprodukcija
Gledališče Glej Ljubljana

 20Thursday

19.00–20.30
Jure Karas
Realists
Dom kulture Slovenske Konjice

 21Friday


Avtorski projekt
Who am I
Mednarodna mladinska koprodukcija
delleAli teatro, Sulbiate, Italy

20.00–21.50, big stage
Luigi Pirandello
Six Characters in Search of an Author
online ticket purchasecanceled

22Saturday 

18.00–19.45, big stage
Iztok Mlakar
Tutošomato
online ticket purchase

23Sunday 

20.00–22.00, big stage
Ivan Cankar
For the Welfare of the Nation
online ticket purchasecanceled

24Monday 

10.30–12.00, small stage
Mark Haddon, Simon Stephens
The Curious Incident of the Dog in the Nighttime

25Tuesday

20.00–21.30
Jason Robert Brown
The Last Five Years
Kinogledališče Tolmin

20.00–21.45, big stage
Iztok Mlakar
Tutošomato
online ticket purchase

20.01
Heroj 2.0-Predstava vseh predstav
Gostujeta Moment in Zavod EN-KNAP
online ticket purchase

26Wednesday

10.00
Igralci primorskih gledališč berejo pravljice
Bere Dušanka Riistić
Krajevna knjižnica Kanal

20.00–21.50, big stage
Luigi Pirandello
Six Characters in Search of an Author
online ticket purchase

27Thursday 
 28Friday

12.45–13.30
Ana Duša, Tjaša Črnigoj
Snoring Beauty
Kulturni dom Desklecanceled

19.30–22.10
The Beggar's Opera
Cankarjev dom Vrhnika

10.30, big stage
Po ljudskih motivih
Zlatolaska in trije medvedi
(namesto napovedane predstave Šivilja in škarjice) Gostuje Lutkovno gledališče Maribor
online ticket purchase

20.00, small stage
Koncert
Malamor
online ticket purchase

29Saturday

19.30–21.15
Iztok Mlakar
Tutošomato
Kulturni dom Slovenj Gradec

at homenazajFebruary 2020naprejguesting