Slovensko narodno gledališče Nova Gorica

Video

  • Ronja, razbojniška hči

  • Trojanke

  • Realisti

  • Galeb

  • On/a

  • Barufe

  • Don Juan

  • Živalske novice

  • Čarovnik iz Oza

  • Zajtrk

  • Antonton

  • Grozni Gašper

  • Beraška opera

  • Jeklene magnolije

  • Peter Kušter

  • Stari klovni

  • Pašjon

  • Tartuffe

Spored

domanazajmaj 2018naprejgostovanja
 01Torek 
 02Sreda 
 03Četrtek 

20.00–21.30, veliki oder
Evripid
Trojanke
Za abonma Petek, Konto in Izven
spletni nakup vstopnic

04Petek 

20.00–21.30, veliki oder
Evripid
Trojanke
Za abonma Sobota, Konto in Izven
spletni nakup vstopnic

05Sobota 
 06Nedelja 
 07Ponedeljek 
 08Torek 

20.00–22.30, mali oder
Dušan Jovanović
Ekshibicionist
Premiera. Za abonma Premiera 2 in Vabljeni

09Sreda

20.00
Francesco Randazzo
Za blagor vseh ljudi
Gledališče Koper

20.00–22.30, mali oder
Dušan Jovanović
Ekshibicionist
Premiera. Za abonma Premiera 1

10Četrtek 

20.00–22.30, mali oder
Dušan Jovanović
Ekshibicionist
Za abonma Petek 1, Konto in Izven
spletni nakup vstopnic

20.01–21.26, veliki oder
Jean Baptiste Poquelin Molière
Žlahtni meščan
Gostuje Mestno gledališče ljubljansko
Za abonma Veliki oder, Konto in Izven. Izbirna predstava za abonente
spletni nakup vstopnic

11Petek 

10.30, veliki oder
Tomaž Lapajne Dekleva
Jaka Sraka
Gostuje Gledališče Unikat
Za abonma Veliki polžek in Izven
spletni nakup vstopnic

20.00–22.10, mali oder
Jean Baptiste Poquelin Molière
Don Juan
Za abonma Konto in Izven
spletni nakup vstopnic

12Sobota 
 13Nedelja 

20.00–22.45, veliki oder
Anton Pavlovič Čehov
Galeb
Za abonma Konto in Izven
spletni nakup vstopnic

14Ponedeljek 

20.00–22.45, veliki oder
Anton Pavlovič Čehov
Galeb
Za abonma Konto in Izven
spletni nakup vstopnic

15Torek 

10.00–11.20, veliki oder
Astrid Lindgren
Ronja, razbojniška hči
Za Šolo

20.00–22.30, mali oder
Dušan Jovanović
Ekshibicionist
Za abonma Mali oder, Konto in Izven
spletni nakup vstopnic

16Sreda

19.00
Idiomatic
Teatrul National Marin Sorescu, Craiova, Romunija

20.00–22.30, mali oder
Dušan Jovanović
Ekshibicionist
Za abonma Četrtek 1, Konto in Izven
spletni nakup vstopnic

17Četrtek

10.00–10.45
Primož Suhodolčan
Živalske novice
Gledališče Koper

19.00
Idiomatic
Teatrul National Marin Sorescu, Craiova, Romunija

15.00, veliki oder
Friedrich Dürenmatt
Portret planeta
KD Igralska skupina pri gledališču Toneta Čufarja Jesenice
Vizije - festival mladinske kulture 2018

19.00, rotunda
Otvoritev fotografske razstave izbranih avtorjev
Fotovizije - Lepo mi je
Vizije - festival mladinske kulture 2018

20.00, veliki oder
Milan Mandeljc, Matic Smolnikar
The Tribe
Angleška dramska skupina Gimnazije in srednje šola Rudolfa Maistra Kamnik, Društvo ŠCRM
Vizije - festival mladinske kulture 2018. Otvoritev

20.00–22.30, mali oder
Dušan Jovanović
Ekshibicionist
Za abonma Petek 2, Konto in Izven
spletni nakup vstopnic

18Petek

19.00
Idiomatic
Teatrul National Marin Sorescu, Craiova, Romunija

11.30, mali oder
Avtorski projekt
Šest oseb išče Williama
Amaterski mladinski oder
Vizije - festival mladinske kulture 2018

16.00, veliki oder
Frank Wedekind, Sarah Marn Ženko
Pomladno prebujanje
Gledališče GNOSIS, DKUD GNOSIS in MKUD Ivan Cankar, II. gimnazija Maribor
Vizije - festival mladinske kulture 2018

20.00–22.30, mali oder
Dušan Jovanović
Ekshibicionist
Za abonma Sobota 1, Konto in Izven
spletni nakup vstopnic

19Sobota

19.00
Idiomatic
Teatrul National Marin Sorescu, Craiova, Romunija

11.00, mali oder
Patrizia Jurinčič Finžgar (po motivih romana Baron na drevesu I. Calvina)
Baron sedi na veji
Mladinska skupina M+, Slovensko Katoliško Prosvetno Društvo F. B. Sedej
Vizije - festival mladinske kulture 2018

13.00, veliki oder
Avtorski projekt
Zaklenjeno
Veronika Valdes
Vizije - festival mladinske kulture 2018

17.00, mali oder
Zaključek festivala in podelitev vizionarjev
Vizije - festival mladinske kulture 2018

20Nedelja 
 21Ponedeljek 

10.00–10.45, veliki oder
Primož Suhodolčan
Živalske novice
Za Šolo

20.00, veliki oder
Slavnostna podelitev primorske gledališke nagrade TANTADRUJ 2018

Veliki oder
Jure Karas
Realisti
Za Vabljene, Konto in Izven
spletni nakup vstopnic

22Torek 

10.00–10.45
Primož Suhodolčan
Živalske novice
Za Šolo

23Sreda 

20.00–22.15, veliki oder
Carlo Goldoni – Predrag Lucić
Barufe
Za abonma Konto in Izven
spletni nakup vstopnic

24Četrtek

19.30–21.40
Jean Baptiste Poquelin Molière
Don Juan
Mednarodni festival J-O-Ś Trinationales Theaterfestival D – PL – CZ, Gerhart Hauptmann Theater Zittau, Nemčija

20.00–22.15, veliki oder
Carlo Goldoni – Predrag Lucić
Barufe
Za abonma Konto in Izven
spletni nakup vstopnic

25Petek 

10.30, bralna soba
Gledališka igralnica
Vodi igralka Medea Novak
Za abonma Gledališke igralnice in Izven
spletni nakup vstopnic

20.00–22.15, veliki oder
Carlo Goldoni – Predrag Lucić
Barufe
Za abonma Konto in Izven
spletni nakup vstopnic

26Sobota

21.00
Šest oseb išče Williama
Amaterski mladinski oder
Gledališče Glej

20.00, veliki oder
Otvoritveni koncert
Narodni ansambel za ljudske igre in pesmi Tanec
Mkd Ohridski biseri
Teden likovne in pesniške ustvarjalnosti
spletni nakup vstopnic

27Nedelja 
 28Ponedeljek 

20.00, veliki oder
Jean Genet
Služkinji
Gostuje INK GK Pula
Za abonma Konto in Izven. Izbirna predstava za abonente. PRELOŽENO na 14. 6.
spletni nakup vstopnic

29Torek

10.00–10.45
Primož Suhodolčan
Živalske novice
Kulturni dom Žalec

 30Sreda

19.00–21.45
Anton Pavlovič Čehov
Galeb
Drama Festival 2018, SNG Drama Ljubljana

20.00–21.30, veliki oder
Jure Karas
Realisti
Za abonma Konto in Izven
spletni nakup vstopnic

31Četrtek 
domanazajmaj 2018naprejgostovanja